Aktualności

Sportowe rozgrywki w Lelewelu

Z okazji Święta Niepodległości odbył się w Lelewelu wzorem poprzednich lat turniej siatkówki organizowany przez dzielnicę Bielany przy współpracy prof. Andrzeja Chorosia.

Do turnieju zgłosiło się 6 drużyn żeńskich i 5 męskich.

W obu rywalizacjach triumfowały drużyny gospodarzy.

MVP turnieju zostali nasi uczniowie Ania Pastuszka i Mateusz Chrulski.

Zobacz również
GODZINY ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
POŻEGNANIE
FLIS
TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA
Przejdź do treści