Aktualności

Wyjście do Ambasady Luksemburga
Wyjście do Ambasady Luksemburga

18 czerwca uczniowie Lelewela: Franciszek Kwiatkowski 3F, Eryk Bosiacki 3F, Michał Wilbik 3G wyszli do Ambasady Luksemburga na spotkanie z jej ambasadorem Paulem Schmitem.

Wydarzenie koordynował Pan profesor Grzegorz Trochim. Wyjście odbyło się w ramach projektu The Bridge Foundation.

Zobacz również
GODZINY ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
POŻEGNANIE
FLIS
TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA
Przejdź do treści