W dniach 8-12 czerwca 2026 roku klasa 2a wraz z wychowawcami przebywała na wycieczce klasowej. W programie znalazły się liczne atrakcje: spływ 10-osobowymi pontonami, spacer Doliną Kościeliską z wizytą w schronisku oraz wyprawa wąwozem skalnym.
Ponadto zwiedziliśmy Muzeum Iluzji i Muzeum Tatrzańskie oraz mieliśmy okazję przebywać w Termach Bukowina.
Ostatni dzień stał pod znakiem górskich wyzwań, gdyż na Gubałówce zostały rozegrane zawody w paintballu. Następny punkt programu stanowiło przejście parkiem linowym.
Nie zabrakło również czasu na skosztowanie lokalnych przysmaków, jakimi są oscypki – tradycyjne góralskie serki.
Wieczorami był czas na integracyjne rozmowy w podgrupach, jak również aktywności sportowe: gra w piłkę nożną, siatkówkę, bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, gry planszowe, czy też brydża.
W naszym ośrodku wczasowym można było również korzystać z basenu. Pięć dni minęło niepostrzeżenie i w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Już nie możemy doczekać się kolejnej wycieczki w przyszłym rok szkolnym.








