Aktualności

GÓRSKA WYCIECZKA KLASY 2A

W dniach 8-12 czerwca 2026 roku klasa 2a wraz z wychowawcami przebywała na wycieczce klasowej. W programie znalazły się liczne atrakcje: spływ 10-osobowymi pontonami, spacer Doliną Kościeliską z wizytą w schronisku oraz wyprawa wąwozem skalnym.

Ponadto zwiedziliśmy Muzeum Iluzji i Muzeum Tatrzańskie oraz mieliśmy okazję przebywać w Termach Bukowina.

Ostatni dzień stał pod znakiem górskich wyzwań, gdyż na Gubałówce zostały rozegrane zawody w paintballu. Następny punkt programu stanowiło  przejście parkiem linowym.

Nie zabrakło również czasu na skosztowanie lokalnych przysmaków, jakimi są oscypki – tradycyjne góralskie serki.

Wieczorami był czas na integracyjne rozmowy w podgrupach, jak również aktywności sportowe: gra w piłkę nożną, siatkówkę, bilard, tenis stołowy, piłkarzyki, gry planszowe, czy też brydża.

W naszym ośrodku wczasowym można było również korzystać z basenu. Pięć dni minęło niepostrzeżenie i w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze. Już nie możemy doczekać się kolejnej wycieczki w przyszłym rok szkolnym.

Zobacz również
GODZINY ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO 2025/2026
POŻEGNANIE
FLIS
TYDZIEŃ DLA BEZPIECZEŃSTWA
Przejdź do treści