Aktualności

Mistrzostwa Dzielnicy Bielany Badminton

W dniu 13 listopada odbyły się Mistrzostwa Dzielnicy Bielany w badmintonie. Reprezentacja dziewcząt w składzie: Emilia Kepal, Maja Sutyniec, Zuzanna Łosiewicz zdobyły drugie miejsce. Natomiast chłopcy sięgneli po złoto, tym samym awansując do Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Skład reprezentacji: Marcel Pliszka, Franciszek Głowacki, Krzysztof Kleindienst. Gratulujemy !!!

Zobacz również
Lelewel wśród 10 szkół w Polsce Gotowych na Jutro 2026
DZIEŃ EUROPEJSKI W LELEWELU
PROJEKT „CIEKAWI HISTORII”
WARSZTATY FACT-CHECKINGOWE W RAMACH WARSZAWSKICH INICJATYW EDUKACYJNYCH
Przejdź do treści