Aktualności

Turniej siatkówki z okazji 107 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości

Z okazji 107 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości w naszej szkole odbył się turniej piłki siatkowej. Zgłosiło się w sumie 11 drużyn (5 dziewcząt i 6 chłopców). Dziewczęta grały system każdy z każdym. Chłopcy byli podzieleni na dwie grupy.

Obydwa turnieje wygrali nasi reprezentanci! Serdecznie gratulujemy! Nasze zawody otworzyli burmistrzowie Bielan: Grzegorz Pietruczuk i Włodzimierz Piątkowski.

Zobacz również
Lelewel wśród 10 szkół w Polsce Gotowych na Jutro 2026
DZIEŃ EUROPEJSKI W LELEWELU
PROJEKT „CIEKAWI HISTORII”
WARSZTATY FACT-CHECKINGOWE W RAMACH WARSZAWSKICH INICJATYW EDUKACYJNYCH
Przejdź do treści