Aktualności

Wyjście do Ambasady Luksemburga
Wyjście do Ambasady Luksemburga

18 czerwca uczniowie Lelewela: Franciszek Kwiatkowski 3F, Eryk Bosiacki 3F, Michał Wilbik 3G wyszli do Ambasady Luksemburga na spotkanie z jej ambasadorem Paulem Schmitem.

Wydarzenie koordynował Pan profesor Grzegorz Trochim. Wyjście odbyło się w ramach projektu The Bridge Foundation.

Zobacz również
Lelewel wśród 10 szkół w Polsce Gotowych na Jutro 2026
DZIEŃ EUROPEJSKI W LELEWELU
PROJEKT „CIEKAWI HISTORII”
WARSZTATY FACT-CHECKINGOWE W RAMACH WARSZAWSKICH INICJATYW EDUKACYJNYCH
Przejdź do treści